Засідання Науково-методичної ради ДДУВС

Під час роботи члени Науково-методичної ради внесли зміни до персонального складу дорадчого органу та розглянули низку нагальних питань щодо діяльності закладу вищої освіти.

Головою Науково-методичної ради обрано першого проректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ігоря МАГДАЛІНУ.

У ході засідання Науково-методичної ради обговорено застосування поліцейського квесту в практичній підготовці здобувачів вищої освіти на навчальних полігонах.

Серед інших питань діяльності розглянуто питання про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та про підготовку здобувачів наукового ступеня доктора наук у ДДУВС. Піднято тему результатів атестації докторантів та ад’юнктів денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету.

Розглянули та затвердили паспорт спеціалізованої навчальної аудиторії полігон «Ідентифікація вибухонебезпечних предметів».

Розглянуто рекомендацію та схвалено до друку заплановану наукову та навчально-методичну літературу.