Здобувачі ДДУВС взяли участь у заходах до Міжнародного дня рідної мови

Курсантів та студентів було запрошено взяти участь у конкурсі есе, а також долучитися до конференції.

Кафедрою міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС проведено конкурс есе на тему «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, і чужому научайтесь, − свого не цурайтесь!».

У конкурсі взяли участь здобувачі інституту спеціальностей «Право» та «правоохоронна діяльність». За результатами перше місце посіла студентка Марія Войтко, друге місце – у Альони Коц, а третє – в Ольги Кирсик.

Також курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Аліна Васецька провела конференцію для дітей закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок»» Дніпровської міської ради. Діти заслухали вірші відомих українських поетів у виконанні здобувачки.