У ДДУВС пройшло бінарне заняття з тактичної медицини

Новини «Академії поліції», Новини університету

Захід організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для слухачів ЗЦППП «Академія поліції».

В рамках бінарного заняття викладач циклу спеціальних дисциплін ЗЦППП «Академія поліції» капітан поліції Олександр МАЩЕНКО та доцент кафедри ТСП підполковник поліції Оксана МИСЛИВА поділились досвідом практичного навчання з надання невідкладної допомоги.

Ці знання отримані в рамках реалізації грантової програми Erasmus + за темою ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтовне навчання з невідкладної допомоги» із застосуванням спеціального медичного обладнання.

На тренінгу слухачі опанували надання тактичної екстренної допомоги постраждалому в зоні непрямої та прямої загрози в цивільних та польових умовах, відпрацювали алгоритми допомоги МARCH(E).

Учасники заняття навчилися зупиняти критичну кровотечу, використовувати кровоспинні турнікети, забезпечувати прохідність дихальних шляхів тощо.