ДДУВС – чемпіони з футзалу!

У Дніпрі відбувся Кубок Ради ректорів з футзалу серед працівників та аспірантів ЗВО області. Перемогу виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Спортивний захід пройшов на базі Палацу спорту ДНУ ім. О. Гончара. На майданчику зійшлися 6 команд: ДДУВС, ДДАЕУ, УДУНТ, ДНУ ім. Олеся Гончара, ЗЦППП «Академія поліції» та НТУ «Дніпровська політехніка».

Матчі проходили у видовищній і запеклій боротьбі – за словами організаторів, футболісти демонстрували спритність та високий рівень підготовки. У фіналі збірна ДДУВС протистояла представникам ДДАЕУ, вигравши поєдинок із рахунком 4:3. Окрім цього, кращим бомбардиром турніру визнано старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимира Рогальського.

Завершили захід церемонією нагородження: окрім кубку, команда університету отримала медалі та пам’ятні грамоти. Вітаємо чемпіонів!