ІВМ і2 та її можливості: курсанти ДДУВС відвідали тренінг

Для курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС проведено ознайомчий тренінг щодо роботи з програмою ІВМ і2.

Спікером заняття виступив старший викладач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Денис Юр’єв. Курсанти дізналися про основи функціоналу програми та можливості її застосування під час служби у практичних підрозділах, після чого власноруч спробували створювати схеми. Програма ІВМ і2 є незамінним інструментом оперуповноваженого, тож досвід використання стане вирішальним для ефективної роботи здобувачів у період стажування.

«Дуже скоро кожен із нас має довести, що дійсно є висококваліфікованим фахівцем, який знається на своїй справі та розуміє, як найкраще виконати поставлені завдання. Але ми не зможемо цього зробити, не отримавши практичні уміння та навички ще у період навчання», – відзначає учасник тренінгу, курсант Сергій Бадло.