Конференція в Словакії

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги, від імені кафедри адміністративного права та кафедри кримінального права, кримінології, криміналістики та судово-медичних дисциплін юридичного факультету Університету Матея Беля в Банській Бистриці ми хотіли би запросити вас на міжнародну наукову конференцію «ЗАКОНОДАВЧІ ПРОБЛЕМИ В ОХОРОНІ ПАМ’ЯТНОГО ФОНДУ».

Конференція відбудеться 14 березня 2024 року в приміщенні юридичного факультету Університету Матея Беля в Банській Бистриці.

Головною місією конференції є створення платформи для діалогу та обміну науковими знаннями між юридичною наукою та юридичною практикою, органами державного управління у сфері охорони матеріальної культурної спадщини в умовах Словацької Республіки.

Конференція відбудиться в комбінованій формі особистої та онлайн-присутності.

Чекаємо на вашу участь.

Член організаційного комітету

Роберт Чуха

мобільний: +421 944 921 272