Конкурс для здобувачів ДДУВС на навчання за програмою академічної мобільності в Румунії та Литві

Анонси університету

У рамках програми Еразмус+ оголошується конкурс на навчання у весняному семестрі на 2-4 курсі бакалаврату або на 1 курсі магістратури за програмою академічної мобільності в Університеті Александру Йоана Кузи в Яссах (Румунія) та в університеті Вітовта Великого в Каунасі (Литва).

Для того, аби взяти участь у програмі академічної мобільності Еразмус+, кандидат має відповідати таким вимогам:

– бути здобувачем 2-4 курсу бакалаврату або 1 курсу магістратури;

– мати середній бал не нижче, ніж 80;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2;

– мати біометричний паспорт;

– написати мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стор.);

– надати перелік наукових публікацій (за наявності);

– мати перемоги в освітніх, наукових конкурсах та олімпіадах;

– займати активну громадську позицію.

Для участі у конкурсі необхідно надати документи відповідно до встановленого дедлайну до 29 жовтня 2023 року та заповнити он-лайн форму.

Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 30 жовтня 2023 року та опубліковано на сайті університету. Документи надсилаються до 06 листопада 2023 року (включно) на електронну пошту jurf@dduvs.edu.ua або надаються безпосередньо у кабінет ННІ права та інноваційної освіти (ауд.604).

У разі виникнення запитань звертайтеся до координатора програми академічної мобільності заступника директора ННІ права та інноваційної освіти Лілії Межевської тел. (066) 363 20 53 або пишіть на електронну пошту: jurf@dduvs.edu.ua