Практичне заняття офіцерів ДДУВС спільно з Національною гвардією України

Для постійного особового складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичні заняття з тактичної та вогневої підготовки. Заняття організовано на полігоні досвідченими інструкторами Національної гвардії України та кафедри тактико-спеціальної підготовки.

Спецкурс «Застосування БПЛА підрозділами Національної поліції»

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали практичне заняття з виявлення та ідентифікації вибухонебезпечних предметів за допомогою безпілотних літальних апаратів. Захід проведено викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки.

«Урок мужності»: у Запорізькій «Академії поліції» – зустріч із захисниками

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС провели «Урок мужності». Слухачі та працівники закладу зустрілися з українськими захисниками – бійцями 116 окремої механізованої бригади.