Психологи ДДУВС провели заняття із самодопомоги під час повітряних тривог

Фахівці відділення психологічного забезпечення ДДУВС провели заняття зі здобувачами вищої освіти: навчали методам самодопомоги та стабілізації психоемоційного стану під час повітряних тривог.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології в діяльності Національної поліції України»

Анонси університету

Конференція пройде 2 листопада 2023 року о 14:00 в очно-дистанційному режимі. Запрошуються практичні працівники, науковці, науково-педагогічні працівники навчальних закладів, здобувачі вищої освіти.

ІІ Всеукраїнська конференція: «Сучасні тенденції розвитку приватно-правових відносин в умовах євроінтеграційних процесів»

Анонси університету

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, практики, судді, адвокати, юрисконсульти та інші зацікавлені особи.