У ДДУВС обговорили запобігання правопорушенням на деокупованих територіях

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Запобігання кримінальним правопорушенням на деокупованих територіях України» пройшов на базі ДДУВС в очно-заочному форматі.

Випуск слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС

Новини «Академії поліції», Новини університету

Урочиста церемонія випуску слухачів відбулася на стройовому плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Відсьогодні 45 випускників центру поповнять лави Національної поліції України.

Курсанти ДДУВС пройшли заняття з теми «Військова топографія та орієнтування на місцевості»

Заняття організовано науково-педагогічними працівниками кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС спільно з інструкторами федерації спортивного орієнтування.

Курсанти ДДУВС пройшли навчання від медіаторів Консультативної місії Європейського Союзу

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ завершився цикл тренінгів на тему «Медіація як інструмент вирішення дрібних кримінальних правопорушень». Навчання для здобувачів вищої освіти проводили представники КМЄС.

Курсанти ДДУВС опановували навички документування дорожньо-транспортних пригод

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали тренінг «Особливості документування дорожньо-транспортних пригод без постраждалих». Захід відбувся на базі Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

У ДДУВС пройшли регіональні навчання з питань запобігання корупції

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Захід, що проходив у форматі відеоконференції, було організовано на базі ДДУВС для працівників Головного сервісного центру МВС, закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МВС Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей.