Майстер-клас «Застосування технічних прийомів айкідо правоохоронцями при затриманні правопорушника»

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшов майстер-клас з айкідо під керівництвом кваліфікованих спортсменів.

Про навчання – з перших вуст. Курсанти ДДУВС провели профорієнтаційну зустріч

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до профорієнтаційних заходів. Нещодавно здобувачі поспілкувалися із майбутніми абітурієнтами – вихованцями КУ «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 ім. М. Савченка» СМР.

День української писемності та мови у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте відкриття ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Курсанти ДДУВС вдосконалюють цифрові навички

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ перевірили цифрову грамотність. Майбутні правоохоронці приєдналися до тестування «Цифрограм 2.0» для громадян, впровадженого Міністерством цифрової трансформації України.

ДДУВС долучився до Всеукраїнського радіодиктанту єдності

Здобувачі та працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у щорічній акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Захід провели з нагоди Дня української писемності та мови.

Пам’ять та історія: у ДДУВС пройшли заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників курсанти ДДУВС поклали квіти до Монументу Вічної Слави та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

В Автошколі для осіб з інвалідністю продовжуються тренування з контраварійного водіння

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся черговий тренінг із контраварійного водіння для військовослужбовців. Заняття проведено на автомобілях з ручним керуванням.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла координаційна нарада з питань гендерної політики

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Участь взяли відповідальні за гендерні питання кафедр та лабораторій університету, представники відділу організації наукової роботи та відділення міжнародних зв’язків.