Курсанти ДДУВС ознайомились з роботою суду

Здобувачі вищої освіти відвідали Жовтневий районний суд м. Дніпро. Курсанти мали змогу поглибити свої знання, спостерігаючи за роботою установи під час воєнного стану. Факультативні заняття в суді тривали протягом тижня.

«FAMILY DDUVS»: дослідження процесу формування самоідентифікації

В рамках проєкту «FAMILY DDUVS» була проведена зустріч з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Цього разу учасниками тренінгу стали першокурсники.

«Це була моя мрія з дитинства»: слухач Автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС Владислав здобуває практичні навички керування

Владислав навчається в Автошколі для осіб з інвалідністю, що діє на базі ДДУВС. Проєкт МВС України реалізували в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».