В ДДУВС традиційно привітали курсантів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Помічник ректора ДДУВС Володимир Ковбаса від імені ректора та керівництва університету привітав курсантів з нагоди Днів народження, та передав кожному з них пам’ятні подарунки.

Безпекові заходи під час організації освітнього процесу

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з працівниками Патрульної поліції Дніпропетровської області та рятувальниками ДСНС України в Дніпропетровській області провели спільний безпековий захід.

Національне кулінарне надбання: у ДДУВС пройшов круглий стіл, присвячений українському борщу

У ДДУВС з нагоди 20-річчя конвенції ЮНЕСКО 2003 року про охорону нематеріальної культурної спадщини відбувся регіональний круглий стіл «Культура приготування українського борщу».

Профорієнтація – на часі: курсанти ДДУВС розповіли ліцеїстам про університет

Майбутні абітурієнти дізналися про умови вступу до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, особливості навчання у закладі вищої освіти та познайомилися з роботою патрульних поліцейських.

Тактична медицина для курсантів ДДУВС – на часі

Представники американської волонтерської організації Project Victory провели навчання із тактичної медицини для курсантів ДДУВС. Під наглядом практиків курсанти змогли засвоїти теоретичні знання, практичні прийоми та навички з надання домедичної допомоги в обсязі само- і взаємодопомоги при пораненнях, травмах і ураженнях.

60 закладів освіти: курсанти ДДУВС – про вибір професії

Понад 50 курсантів ДДУВС відвідали заклади освіти – школи, ліцеї, гімназії – аби розповісти школярам про університет, особливості навчання, напрями та специфіку. Профорієнтаційний проєкт «Відвідай рідну школу», де курсанти ділились власним досвідом, об’єднав навчальні заклади Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької та інших областей.