Продовження спільних навчань офіцерів ДДУВС та Національної гвардії

Тривають спільні теоретичні та практичні заняття офіцерів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з офіцерами Національної гвардії України. Заходи організували та провели інструктори НГУ разом із представниками кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Недитяча жорстокість та кібербулінг: викладач ДДУВС надала коментар в ефірі телеканалу

Про процедуру доведення булінгу та передбачені законом штрафи за його вчинення у програмі «Шах і мат» на телеканалі «Відкритий» розповіла докторка юридичних наук, професорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Віта Мороз.

Курсанти ДДУВС нестимуть службу разом із прикордонниками

Курсанти 3 курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ візьмуть участь у заходах із забезпечення публічної безпеки і порядку під час дії воєнного стану на прикордонній території в одній із областей. Перед виїздом з курсантами проведено стройовий огляд та інструктаж.

Триває другий етап спільних занять постійного особового складу ДДУВС з офіцерами Національної гвардії

Продовжуються теоретичні та практичні заняття офіцерів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Заходи організовані інструкторами Національної гвардії України та кафедрою тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Завідувач кафедри ДДУВС пройшов цикл тренінгів в Угорщині

Завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дмитро Санакоєв взяв участь у тренінгу з протидії злочинам, що пов’язані з вогнепальною зброєю (Firearms Crime).