Особовий склад ДДУВС постійно підвищує рівень тактико-спеціальної та вогневої підготовки

Для офіцерів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведені практичні заняття з вогневої й тактичної підготовки. Тренування відбулося на тактичному полігоні.

Практичний семінар «Актуальні проблеми службово-бойової діяльності поліції на блокпостах в умовах правового режиму воєнного стану»

У заході взяли участь працівники поліції Дніпропетровської та Запорізької областей, Управління патрульної поліції Дніпропетровської області, «Східного територіального управління Військової служби правопорядку», фахівці підрозділу аерозвідки.

У ДДУВС закінчився цикл лекцій «Безпека дорожнього руху»

Представники Управління патрульної поліції Дніпропетровської області розповіли курсантам про правила безпеки дорожнього руху. Цикл містив практичні кейси та відповіді на актуальні питання здобувачів вищої освіти.

Курсанти ДДУВС тренувались у подоланні ситуативної смуги перешкод

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ удосконалили свої навички з подолання ситуативної смуги перешкод в умовах воєнного стану. Такі заняття проходять на постійній основі та удосконалюють фізичну підготовку здобувачів вищої освіти.

ДДУВС із робочим візитом відвідала заступник Міністра у справах ветеранів України

Ректор Олександр Моргунов зустрівся зі Світланою Кашенець: на зустрічі обговорювались питання реабілітації та адаптації ветеранів після їх участі у відсічі збройної агресії рф.

В автошколі для осіб з інвалідністю на базі ДДУВС військові опановували навички контраварійної їзди

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ був проведений тренінг з удосконалення навичок водійської майстерності на автомобілі з ручним керуванням для людей з інвалідністю. У заході взяли участь військовослужбовці, які зазнали поранення під час повномасштабного російського вторгнення та отримали травми різного ступеня важкості.

Щирі співчуття: пішов з життя перший Міністр внутрішніх справ України Василишин Андрій Володимирович

12 жовтня 2023 року у віці 90 років пішов з життя перший Міністр внутрішніх справ України (1990-1994 рр.), Радник Міністра внутрішніх справ України, Президент Української секції міжнародної поліцейської Асоціації, генерал внутрішньої служби України ВАСИЛИШИН Андрій Володимирович.