FAMILY DDUVS: соціальні стандарти забезпечення пільгових категорій

Триває робота проєкту FAMILY DDUVS. Цього тижня курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ розповіли про себе та отримали корисну інформації щодо соціального захисту.

У ДДУВС стартував цикл тренінгів Консультативної місії Європейського союзу

Тренінги на тему «Медіація як інструмент врегулювання цивільних та адміністративних спорів та вирішення дрібних кримінальних правопорушень» проводяться представниками КМЄС для здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У ДДУВС відбулась зустріч з родинами та близькими захисників України

На базі університету за участі Юридичної клініки «Істина» та Центру надання психологічної допомоги пройшла зустріч родин зниклих безвісті 111-ої бригади ТРО з представниками державних структур.

Курсант ДДУВС взяв участь у благодійному футбольному матчі

Дніпровський ФК «АРМАТ» взяв участь у іграх турніру «Українська футбольна медіа ліга». У складі команди – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Олег Дьяков.

Нові здобутки особового складу ДДУВС

Завершився конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Психолог ДДУВС увійшов до всеукраїнського експертного реєстру

Завідувач відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Вишневський пройшов конкурс, закінчив навчання та був внесений до всеукраїнського реєстру психологів.

Курсанти ДДУВС поглиблюють знання із ювенальної превенції

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття за темою «Особливості адміністративної діяльності підрозділів ювенальної превенції в кімнатах, дружніх до дітей».

Професорка ДДУВС – експертка тренінгу з теми впровадження системи Custody Records

На тренінгу обговорювались питання впровадження системи Custody Records в органах поліції. Захід пройшов у м. Києві в межах проєкту Ради Європи «Посилення правоохоронних органів України під час війни та у повоєнний період».

Професор ДДУВС Борис Логвиненко отримав призове місце у всеукраїнському науковому конкурсі

У м. Хмельницький відбулось засідання Номінаційного комітету щорічного Конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання. Третє призове місце отримав професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Борис Логвиненко.