Знання від практиків: курсанти ДДУВС зустрілися з патрульними поліцейськими

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено зустріч з працівниками Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області. Старші колеги розповіли здобувачам вищої освіти про особливості практичної роботи правоохоронця та відповіли на запитання.

Інтеграція в науку: ELSA Dnipro для першокурсників ДДУВС

Здобувачам вищої освіти першого курсу презентували організацію ELSA Dnipro. Вона допомагатиме молоді розвивати свої контакти міжнародного рівня в галузі права та готуватиме до професійного життя у міжнародному середовищі.

Гуманітарна допомога для «Люті»: студенти ДДУВС підтримали українських бійців

Студенти ДДУВС зібрали гуманітарну допомогу для бійців об’єднаної штурмової бригади «Лють». На передову передали усе найнеобхідніше: від продуктів харчування до теплих речей і ліків.

Комфортна реабілітація: курсанти ДДУВС допомогли облаштувати лікарняні палати

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ допомогли в облаштуванні однієї з лікарень Дніпра – тут реабілітують поранених захисників.

У ДДУВС провели науково-практичний семінар «Психологічна організація внутрішнього світу людини: теорія та практика»

Учасники заходу обговорили актуальні питання психології та наукового дослідження теоретичних та практичних проблем внутрішнього світу людини.

Тренінг «Робота працівника поліції на блокпостах в умовах правового режиму воєнного стану»

У ДДУВС на постійній основі організовано проведення практичних тренінгів для курсантів та слухачів курсів підвищення кваліфікації щодо алгоритму дій поліцейського на блокпостах під час зупинки транспортного засобу.