Курсанти ДДУВС допомагають захисникам

Курсанти ДДУВС доєднались до волонтерства із самого початку збройної агресії рф проти України. Велике місце в цьому посідає плетіння маскувальних сіток. Цього разу курсанти сплели в казармі у вільний від навчання час шість великих сіток і передали їх до волонтерського штабу.

Бінарні заняття для здобувачів вищої освіти у ДДУВС

В рамках практичної складової навчального процесу кафедрами кримінального процесу та стратегічних розслідувань, а також криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС було проведено ряд практичних занять.

Завершився другий етап навчально-практичних занять постійного особового складу ДДУВС з офіцерами Національної гвардії

Для офіцерів ДДУВС проведено теоретичні та практичні заняття з вогневої й тактичної підготовки. Цикл занять організовано досвідченими інструкторами Національної гвардії України та кафедрою ТСП ДДУВС.

Видано навчальний посібник «Кваліфікація окремих кримінальних правопорушень проти воєнної безпеки України»

Посібник підготовлено колективом авторів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У книзі висвітлено поняття та ознаки воєнної безпеки у системі національної безпеки України.

У ДДУВС відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і право»

Анонси університету

До участі в науково-практичній конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, працівники практичних підрозділів поліції, представники органів влади, громадських організацій, юристи, судді, нотаріуси, адвокати, а також докторанти, ад’юнкти (аспіранти) та інші здобувачі вищої освіти.

Представник ДДУВС – серед переможців Суперкубка області з футболу

У Дніпрі відбувся матч за Суперкубок Дніпропетровської області з футболу. На стадіоні «Олімпійські резерви» зустрілися чемпіон Суперліги області команда «Колос» та володар Кубка області футбольний клуб «Авангард».