Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри»

Анонси університету

24 листопада 2023 року ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри». Захід відбудеться в очно-заочному форматі.

Знання у сучасному форматі: курсанти ДДУВС отримали сертифікати «Prometeus»

ННІ підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції організував для своїх здобувачів вищої освіти курси із сучасної військової підготовки, домедичної підготовки та кібергігієни.

Профорієнтація онлайн: у ДДУВС відбулась зустріч з Криворізьким військовим ліцеєм

Учням ліцею презентували перспективи вибору професії, подальшого професійного зростання, майбутні умови роботи в обраній професії, а також наголосили на обсязі знань, умінь і навичок, яких вимагає обрана професія. Найбільший акцент було зроблено на переліку спеціальностей та напрямах підготовки ДДУВС.

Визнання здобутків та професіоналізму: представникам ДДУВС вручили грамоти та подяки від керівництва області та міста

З нагоди Дня працівників освіти представників ДДУВС було відзначено грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та подяками міського голови. Грамоти та подяки вручив ректор Олександр Моргунов.