Профорієнтація на часі: майбутні абітурієнти завітали до ДДУВС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ системно веде профорієнтаційну роботу з учнями старших класів: фахівці закладу вищої освіти проводять виїзні акції у школах та ліцеях. Цього разу до ДДУВС завітали учні Дніпровського ліцею інформаційних технологій.

Діяльність юридичних клінік в умовах воєнного стану: тематичне засідання наукового гуртка у ДДУВС

На кафедрі загальноправових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС пройшло засідання наукового гуртка на тему «Забезпечення ефективної роботи юридичних клінік під час воєнного стану».

Донорська акція «Подаруй частинку себе воїну»

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вкотре поповнили банк крові для потреб Збройних Сил України, долучившись до донорської акції «Подаруй частинку себе воїну».

У ДДУВС обговорили подвиги захисників України

У ДДУВС пройшло засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми кримінального права». Темою заходу стала «Збройна агресія російської федерації проти України: події, подвиги українських військових».