Курсанти ДДУВС стали донорами для поранених захисників

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вкотре здали кров для поранених бійців ЗСУ. Акція відбулася на базі Дніпропетровської обласної станції переливання крові.

Всеукраїнська науково-практична конференція: «Безпека дитини: правовий, організаційний, психологічний, освітній та інформаційний виміри»

Захід відбувся за участі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області Михайла Карпенка та начальника служби у справах дітей Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олени Гуржій.

Студентка ДДУВС стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року»

Студентка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Катерина Хмеленко взяла участь у Форумі молодих юристів України та стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року».

Практик-науковець поділився досвідом із курсантами ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч курсантів з практичним працівником, кандидатом юридичних наук полковником поліції Тарасом Воліковим.

Міжнародна співпраця: представники Консультативної місії Європейського Союзу відвідали ДДУВС

Представники підрозділу КМЄС з питань роботи поліції зустрілися з ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та обговорили питання щодо навчання поліцейських для роботи на деокупованих територіях.

Курсанти та викладачі ДДУВС вибороли призові місця на Чемпіонаті України з поліцейського хортингу

У Чемпіонаті України з поліцейського хортингу взяли участь близько 200 осіб з різних областей України. Серед них – 5 викладачів та 4 курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.