У ДДУВС – зустріч курсантів із бійцем Української добровольчої армії

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч курсантів-першокурсників із українським військовим. Він є батьком однієї зі здобувачок та бійцем 3-го окремого батальйону «Волинь» Української добровольчої армії.

Курсанти ДДУВС волонтерили на міському спортивному заході

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ доєдналися до міського забігу «Кодацький Трейл» – у ролі волонтерів. Захід організовано ГО «Start Dnipro» з метою популяризації активного способу життя.

Курсант ДДУВС – переможець першості України з карате

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Михайло Савченко виборов золоту медаль на всеукраїнських змаганнях з карате (Арашидо). Дводенний турнір під назвою «Буря на татамі» пройшов у Києві цими вихідними.

Перспективи застосування БПЛА літакового типу Національною поліцією

На навчальному полігоні у ДДУВС пройшла зустріч курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції з президентом Федерації авіамодельного спорту Дніпропетровської області Дмитром Панченком.