Тренінг «FAMILY-DDUVS» – ефективне набуття нових компетенцій

У ДДУВС пройшла зустріч завідувача відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи Наталії Карнаух з курсантами з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Захід пройшов у рамках проєкту «FAMILY-DDUVS».

Спортсмени ДДУВС вибороли призові місця у чемпіонаті Дніпропетровської області з дзюдо

У місті Дніпро на спортивній базі «Олімпійські резерви» відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Спортсмени ДДУВС стали срібними призерами обласних змагань з фрі-файту

Минулими вихідними у Дніпрі пройшов чемпіонат області з фрі-файту. Участь у змаганнях взяли понад 250 спортсменів з різних куточків України. Серед них – представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС продовжують досліджувати історію рідного краю

Вже традиційно вихідні для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ розпочалися походом до музею. Цього разу досліджували один із найстаріших в Україні – Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького.

Курсанти ДДУВС відвідали музей російсько-української війни

Курсанти ДДУВС відвідали міський «Музей сучасної російсько-української війни». Він є однією з найпопулярніших філій Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького.