Кубок ректора ДДУВС із практичної стрільби: швидкість, влучність, професіоналізм

На стрілецькому полігоні пройшли змагання на Кубок ректора ДДУВС із практичної стрільби. Участь взяли збірні команди структурних підрозділів, сформовані з постійного та перемінного особового складу університету та Управління КОРД ГУНП в Дніпропетровській області.

Курсанти ДДУВС відвідали прем’єру документального фільму про Маріуполь

У дніпровському освітньо-культурному просторі «Гончаренко центр» презентували документальну стрічку «Imagine: War». Ексклюзивний показ фільму відвідали і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Документування військових злочинів: курсанти ДДУВС відпрацьовують навички на тренувальних полігонах

Посилюємо практичну складову! Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели факультатив на тему «Документування військових злочинів»: він відбувся на навчально-тренувальному полігоні «Катівня».

Надійний тил: курсанти ДДУВС плетуть сітки для військових

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не припиняють волонтерської діяльності. Днями знову практикувалися у плетінні сіток – готові вироби поїдуть у гарячі точки фронту.