Із турботою про ветеранів

1 жовтня Україна святкує Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Особисто привітати членів ветеранської організації Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали курсанти закладу вищої освіти.

Про військовий облік жінок: Володимир Шаблистий – в ефірі телеканалу «Відкритий»

Чи мають жінки ставати на військовий облік? Для чого потрібен реєстр жінок-медикинь та чи зможуть вони безперешкодно виїжджати за кордон? Усі тонкощі законодавчих змін прокоментував в ефірі телепрограми «Шах і мат» завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін ДДУВС Володимир Шаблистий.

Вітання із Днем захисників і захисниць України (ВІДЕО)

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України! Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Здоров’я на довгі роки, благополуччя та Перемоги!

ДДУВС доєднався до флешмобу до Дня захисників та захисниць (ВІДЕО)

1 жовтня – День захисників і захисниць України, велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу Батьківщину від ворогів.

ДДУВС доєднався до урочистостей з нагоди Дня захисників і захисниць України

1 жовтня 2023 року о 9 годині ранку відбулась загальнонаціональна хвилина мовчання: кожен українець цієї миті зміг віддати шану українським захисникам та захисницям, які загинули, виборюючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.