Студенти ДДУВС розпочали виробничу практику в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області

Здобувачі ННІ права та інноваційної освіти, які навчаються за освітніми програмами 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», прибули до ГУ ДМС.

Здобувачі вищої освіти були забезпечені необхідною методичною документацією щодо виконання практики за фахом підготовки, ведення щоденників, підготовки звітів та рекомендацій щодо критеріїв оцінювання вмінь та навичок при захисті.

«Студенти будуть розподілені у підрозділи, де вони зможуть під керівництвом досвідчених фахівців отримати необхідний досвід, який стане надійним підґрунтям для професійного зростання», – зазначила начальник відділу кадрового забезпечення ГУ ДМС України в Дніпропетровській області Лілія Пархоменко.