Запорізька «Академія поліції» ДДУВС ознайомила учнів із професією правоохоронця

Новини «Академії поліції», Новини університету

Онлайн-презентацію Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для учнів Запорізької області провели слухачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС.

До заходів приєднався завідувач відділення забезпечення діяльності Центру підполковник поліції Андрій Шевченко. Він став спікером бінарного заняття на тему «Правопорушення: поняття, склад, види», під час якого на прикладі ситуативних завдань розглянув з учнями поширені види правопорушень та причини їх скоєння.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з життям закладу вищої освіти, напрямами підготовки та спеціальностями, а також особливостями цьогорічного вступу. Поговорили й про перспективи після випуску, зокрема, про подальше працевлаштування у підрозділах НПУ.

Участь у відеоконференції взяли учні старших класів Запорізького академічного ліцею №23 та Солоненського ліцею «Лідер» Павлівської сільської ради.