Профорієнтаційна кампанія триває: університет провів низку заходів

З учнями криворізьких навчальних закладів проведено зустрічі в режимі онлайн. Учасники заходів дізналися про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та умови вступу до закладу вищої освіти.

Викладачі факультету підготовки для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС провели онлайн-зустрічі з учнями випускних класів Ліцею № 24 Криворізької міської ради. Учасники дізналися про умови вступу до вишу, навчання та подальшу службу в Національній поліції.

Зустріч проведено також зі здобувачами освіти Криворізького ліцею № 35 «Імпульс». Увагу акцентовано на безпековій складовій під час освітнього процесу та престижності професії правоохоронця, підготовчих курсах тощо.

Профорієнтаційна робота у ДДУВС триває: подібні онлайн-заходи є нагальною можливістю розширення комунікації з абітурієнтами.