Для школярів Запорізької області проведено профорієнтаційну зустріч

Працівники ДДУВС разом із запорізькими поліцейськими зустрілися з учнями випускних класів Василівського району Запорізької області. Учні дізналися про заклад вищої освіти та умови вступу.

Участь у заході взяли професор кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олена Солдатенко, начальник сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області Анна Батулинська-Решетіло та начальник сектору кадрового забезпечення Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Руслан Бенда.

Старшокласники та їх батьки під час заходу дізнались про особливості вступу та навчання у ДДУВС, напрямки підготовки та спеціальності, а також специфіку служби в підрозділах Національної поліції.

Окремо акцентовано увагу на безпековій складовій освітнього процесу, організації дозвілля здобувачів вищої освіти та перспективи працевлаштування після завершення навчання.