Магістри ДДУВС складали кваліфікаційний іспит зі спеціальності 081 «Право»

Іспит складали магістри ННІ права та ПФПНП ДДУВС.

На іспиті були присутні члени комісії від університету та досвідчені практичні працівники Національної поліції України:

⦁ заступник начальника управління-начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції підполковник поліції Андрій МЕЛЬНИЧЕНКО;

⦁ заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Ярослав ШВЕНЬ.

У разі успішного складання іспиту здобувачами вищої освіти буде отриманий освітній ступінь «магістр» за спеціальністю 081 «Право», після чого вони будуть направлені для подальшого несення служби до підрозділів Національної поліції України.