Фахівці ДДУВС зустрілися зі старшокласниками Полтави

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із фахівцями сектору кадрового відбору ГУНП в Полтавській області провели профорієнтаційну зустріч з потенційними абітурієнтами.

На зустрічі були присутні понад 150 майбутніх абітурієнтів.

Зі школярами в онлайн-режимі зустрілися начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштування випускників Влада Літошко і заступник директора ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Сергій Обшалов.

Під час зустрічі представники ДДУВС розповіли про умови вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб, про специфіку та особливості навчання за спеціальностями у ЗВО, перспективи подальшого працевлаштування.