Курсанти ДДУВС провели низку профорієнтаційних заходів

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проводять профорієнтаційну роботу. Вони поспілкувалися зі школярами, розповіли їм про умови вступу в ДДУВС і навчання в університеті.

Профорієнтаційні зустрічі в онлайн-форматі проведено з учнями дніпровських НВК № 42 та № 131 та ліцею № 24 м. Нікополь.

Мета заходів – ознайомлення з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ, умовами вступу та навчання на курсантських та студентських факультетах.

Курсанти розповіли старшокласникам про переваги навчання в ДДУВС, перспективи професійного розвитку та подальшої служби в практичних підрозділах Національної поліції України. Під час зустрічей увагу акцентовано на комплексному навчанні під керівництвом кваліфікованих викладачів, застосуванні теоретичних навичок на практиці, можливості отримання другої вищої освіти паралельно з першою тощо.

Курсанти ДДУВС вважають, такі заходи дозволяють правильно зорієнтувати школярів у виборі майбутньої професії і спрямувати зусилля майбутніх абітурієнтів на постійний розвиток в обраній сфері.