Магістри ДДУВС склали комплексний атестаційний екзамен

Здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ другого магістерського рівня спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» склали атестаційний екзамен.

Складання екзамену проходило за участі комісії,

голова комісії – т.в.о. заступника начальника ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Юрій СЛУХАЄНКО.

На засіданні були присутні члени комісії від університету та досвідчені практичні працівники Національної поліції України:

⦁ заступник голови комісії – начальник відділу адміністративної практики, аналізу та планування управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Владислав ГАРІЧЕВ;

⦁ декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС Олексій КАМИШАНСЬКИЙ;

⦁ завідувач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Андрій СОБАКАРЬ та інші.

Комплексний екзамен направлений на перевірку знань з дисциплін, тематика яких відповідає сучасним викликам: «Актуальні проблеми превентивної діяльності органів Національної поліції», «Управління в правоохоронній діяльності», «Актуальні проблеми захисту та дотримання прав людини в правоохоронній діяльності».