Гендерна самоосвіта: курсанти ДДУВС пройшли онлайн-курс на платформі EdEra

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ приєдналися до практичного курсу «Жінки, мир, безпека».

Курс створено для представників сектору безпеки на прикладі відомчого плану дій 1325 ДСНС України. Майбутні поліцейські опрацювали поняття гендерної рівності, що таке гендерно орієнтований та інклюзивний підходи, як забезпечити рівноправність у побуті та на службі.

Курсанти розглянули Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», яка є ключовим документом у забезпеченні рівних прав чоловіків і жінок у безпековому секторі. Торкнулися проблеми гендерно зумовленого насильства, розібрали ключові принципи інклюзивності.

Освітній курс розроблено Женевським центром з питань урядування в секторі безпеки (DCAF) у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra та ДСНС України. За результатами проходження курсу всі учасники отримали відповідні сертифікати.