Курсанти ДДУВС відпрацювали алгоритми дії поліцейського у випадку пожежі

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено факультативне заняття щодо аспектів слідчо-розшукових дій при виникненні пожежі в умовах воєнного стану.

Метою заняття є вдосконалення навичок взаємодії майбутніх працівників поліції з фахівцями ДСНС та Експертної служби МВС. Зокрема, й під час огляду місця виявлення пожежі, а також припинення, попередження та розслідування кримінальних правопорушень та інших подій, пов’язаних із пожежами.

Під час заняття курсантам доведено особливості огляду місця події, здобувачами складено відповідні протоколи.

За словами організаторів, ефективна взаємодія органів правоохоронного сектору забезпечує надійний захист прав, інтересів і свобод, життя і здоров’я людини та громадянина, суспільства та держави в цілому від протиправних посягань.