Запорізька «Академія поліції» ДДУВС провела профорієнтаційну зустріч з ліцеїстами

Новини «Академії поліції», Новини університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує профорієнтаційну роботу з молоддю.

До діалогу приєдналися слухачі ЗЦППП «Академія поліції» та завідувач відділення забезпечення діяльності Центру Андрій Шевченко. Разом вони організували ознайомчий онлайн-захід для старшокласників ліцею «Успіх» Вільнянської міської ради Запорізької області.

Поліцейські ознайомили учнів із життям закладу вищої освіти, представленими напрямами підготовки та спеціальностями, окреслили перспективи працевлаштування після випуску. Майбутні абітурієнти отримали детальні роз’яснення щодо особливостей вступу та навчання.

«Вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті людини, тому потребує цілеспрямованого та свідомого підходу до його здійснення. Наші профорієнтаційні зустрічі спрямовані на створення умов, які сприятимуть розвитку внутрішніх засобів активного професійного самовизначення: самопізнання, самооцінювання і саморозвитку», – наголошує Андрій Шевченко.