Конференція “Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: вибрані політики” (06.03.2024 р., м. Львів)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

erasmus

6 березня 2024 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться конференція “Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: вибрані політики”. Організатором заходу є центр досконалості Жана Моне “Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій” Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках реалізації проєкту Модуль Жана Моне “Спільні політики ЄС – стратегії узгодження для України” JMM “European Union Common Policies – Alignment Strategies for Ukraine” (EUCPASU) у співпраці з Інформаційним центром ЄС у Львівському університеті, кафедрою європейських та регіональних студій та кафедрою європейського права.