Книжки на користь ЗСУ: курсанти ДДУВС підтримали благодійну акцію

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у благодійній ініціативі зі збору та переробки російськомовної літератури на користь Збройних Сил України.

Організував акцію місцевий активіст Павло, який закликав дніпрян звільнити домашні полиці від творів країни-агресорки. Ідею підтримали майбутні правоохоронці: несли не лише російськомовні книжки, а й книжки російських авторів та ті, що видані в рф.

Свою допомогу здобувачі вбачають не стільки матеріальною, скільки символічною. Адже російськомовна література довгий час панувала в українському культурному просторі, заважаючи розвитку самобутньої книжкової індустрії. Тепер на кошти, виручені від переробки, організатори планують придбати автівку для потреб Сил оборони.

Курсанти відчули себе активними учасниками важливого благодійного заходу, спрямованого на підтримку обороноздатності країни. Їхня готовність долучитися до подібних акцій у майбутньому свідчить про високий рівень патріотизму та громадської активності студентської молоді.