Запрошення на конференцію Академії поліції Молдови

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги, Докторська школа «Кримінальні науки та публічне право» Академії поліції «Ştefan cel Mare» МВС Республіки Молдова має велику честь запросити вас на 6-ту Міжнародну наукову конференцію «Попередження та боротьба зі злочинністю – проблеми, рішення і перспективи» , яка відбудеться 25 КВІТНЯ 2024 у гібридному форматі.

Конференція зареєстрована на Платформі наукових заходів Республіки Молдова та в Національному реєстрі наукових заходів, затвердженому Національним агентством із забезпечення якості освіти та досліджень.

Збірник матеріалів конференції буде відредаговано та включено до національної та міжнародних баз даних.

Участь у конференції також можна здійснити онлайн (посилання для підключення буде надіслано пізніше).

Плата за участь та публікацію доповідей не стягується. Матеріали конференції будуть представлені румунською та англійською мовами.

Запрошуються учасники з США, Польщі, Туреччини, Румунії, України та інших країн.

Реєстраційна форма додається та повинна бути надіслана на електронну адресу: victor.motpan@mai.gov.md

Додаткова інформація за адресою: www.academy.police.md

Контактна особа: МОТПАН Віктор
Головний спеціаліст докторської школи