Зимова Школа: «Самоврядування в громадах: європейські практики та українські можливості» (26-27.02.2024 р., офлай/онлайн)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

erasmus

26-27 лютого 2024 року відбудеться Зимова школа «Самоврядування в громадах: європейські практики та українські можливості». Захід організовано Полтавським державним аграрним університетом в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне Кафедра «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України» / «Citizen participation and social dialogue as key factors in the development of sustainable territorial communities: EU best practices for Ukraine» / № 101085535 — SuTCom — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.