Міжнародна науково-практична конференція «Жінки, спорт та суспільство в сучасному світі»

Анонси університету

Захід відбудеться 25 квітня 2024 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в змішаному форматі.

Захід проводить кафедра фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки ННІ права та інноваційної освіти.

Конференцію проведуть з метою дослідження та обговорення актуальних проблем:

• Жінка від античності до сучасності: сім’я, служіння, суспільство, кар’єра.
  • Жінка в світі професійного спорту, медико-біологічні проблеми спорту вищих досягнень.
  • Проблеми гендеру у спорті та фізичному вихованні у сучасному суспільстві.
  • Психолого-педагогічні та етичні основи мотивації молоді до спортивної діяльності, збереження психічного здоров’я в умовах війни.
  • Спорт як інструмент протидії агресії рф тощо.

До участі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, тренери-викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі вищої освіти, представники органів державної влади, громадських, спортивних організацій, обласних, національних та міжнародних федерацій спорту.

Адреса проведення: м. Дніпро, проспект Науки, 26. Посилання в Zoom, ідентифікатор та код доступу – в інформаційному буклеті за посиланням.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2024 р. на електронну адресу sit246589@gmail.com надіслати тези доповіді.

Контакти:

0975933995 Ірина СКРИПЧЕНКО (кафедра ФВ та ТСП ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС).