Курсанти ДДУВС взяли участь у зимовій школі із протидії торгівлі людьми

Навчання організовано Міністерством внутрішніх справ спільно з ОБСЄ. У заході взяли участь курсанти закладів вищої освіти МВС України.

Заняття зимової школи пройшли 20-22 лютого 2024 року у селі Татарів на Івано-Франківщині, тренерами стали фахівці ОБСЄ. Серед учасників занять – курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Заняття зимової школи проходять з метою підвищення рівня кваліфікації здобувачів вищої освіти та відпрацювання ефективних способів розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми. Важливим аспектом став обмін досвідом та найкращими практиками між учасниками з різних куточків України.