Протидія російській пропаганді: соціальний проєкт «БРАМА» від кіберполіції

Анонси університету, Новини університету

Проєкт розроблено Департаментом кіберполіції НПУ з метою підвищення медіаграмотності громадян, запобіганню ворожій пропаганді в мережі Інтернет та протидії дезінформації й незаконному контенту в інформаційному просторі.

Проєкт «БРАМА» – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії російській пропаганді, що ведеться в мережі Інтернет.

Цілі розробників проєкту «БРАМА»:

⦁ знищення російських осередків в інтернеті;

⦁ зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;

⦁ протидія наркотикам та шахрайству;

⦁ навчання та тренінги з кібергігієни тощо.

Долучайтеся до онлайн-спільноти BRAMA та допомагайте країні у будь-якій час в будь-якому місці безпечно для себе.

Розробники пропонують учасникам можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого його блокування; отримати поради щодо медіаграмотності, бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею, ворожі фейки та інше.

Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер, та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.

Долучитися до проєкту «БРАМА».