У ДДУВС відбувся захист дисертаційного дослідження

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Голова ради – Олександр ЮНІН, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор ДДУВС.

Ельміра МАМЕДОВА підготувала дисертаційне дослідження на тему: «Адміністративно-правові засади забезпечення кібербезпеки патрульної поліції в України» для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Право».

Науковий керівник – Ганна БЛІНОВА, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри цивільного, господарського та екологічного права НТУ «Дніпровська політехніка».

Рецензенти:

Андрій СОБАКАРЬ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС.

Сергій ШЕВЧЕНКО, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач наукової лабораторії соціологічних та кримінально-правових досліджень ДДУВС.

Опоненти:

Олександр КОМІСАРОВ, доктор юридичних наук, професор, заступник начальника факультету з навчальної роботи – начальник навчальної частини факультету забезпечення державної безпеки Київського інституту Національної гвардії України.

Мирослав КОВАЛІВ, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін ЛьвДУВС.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Ельмірі МАМЕДОВІЙ ступінь доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.