Заняття щодо правил і прийомів стрільби та практичного виконання вправи з РПГ-7 для особового складу ДДУВС

Увагу акцентовано на діях гранатометних розрахунків в умовах обмеженої видимості, штучно створеної димової завіси, під імітованим ворожим вогнем.

В рамках посилення практичної складової та військової підготовки досвідченими інструкторами ЗСУ для особового складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на загальновійськовому полігоні проведено заняття з правил і прийомів стрільби та практичного виконання вправи з ручного протитанкового гранатомета РПГ-7 (з використанням пристрою ПУС-7).

Під час занять відпрацьовані правила прицілювання при стрільбі з гранатомету з оптичним та механічним прицілом; вибір цілі; основи підготовки для стрільби (прийняття положення для стрільби і заряджання гранатомета); здійснення пострілу по броньованій техніці противника.