«Класифікація та тактико-технічні характеристики вибухонебезпечних предметів»: заняття для курсантів ДДУВС

Бінарне заняття проведено на кафедрі тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за участі практичного фахівця.

Заняття провели викладач кафедри ТСП ДДУВС Євген Гіденко та заступник начальника відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Дніпропетровського НДЕКЦ МВС В’ячеслав Кравченко.

Курсанти 2 курсу ознайомились із найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами, будовою та конструктивними особливостями боєприпасів, що вилучалися на деокупованих територіях та в Дніпропетровській області.

Особливу увагу було акцентовано на заходах безпеки під час поводження, вилучення, перевезення та зберігання вибухонебезпечних предметів.