Навчання з військової топографії особового складу ДДУВС

Постійний особовий склад ДДУВС разом з офіцерами Національної гвардії України пройшов навчання з військової топографії.

Офіцери Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом з офіцерами Національної гвардії України вивчали військову топографію – заняття проходили в польових умовах.

Були розглянуті наступні теми: «Географічні та спеціальні карти», «Орієнтування на місцевості без карти», «Вивчення та оцінка тактичних властивостей місцевості за картою. Розвідка місцевості та рекогностування».

Офіцери вивчали розграфлення, номенклатуру й масштаби топографічних карт; цілевказівки на місцевості й рух за азимутами; складання схем місцевості та бойових графічних документів тощо.

Подібні заняття проводяться на постійній основі з метою покращення взаємодії з практичними підрозділами.

Навички і знання будуть передані здобувачам вищої освіти та впроваджені в навчальний процес.