Практична складова: професійно-орієнтовані заходи для майбутніх юристів

Цикл професійно-орієнтованих заходів провели для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ напередодні Дня юриста: майбутні правники відвідали одразу декілька юридичних установ області.

Так, здобувачі 1 курсу та слухачі магістратури за освітньою програмою 081 «Право» завітали до Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Соборного відділу державної виконавчої служби міста Дніпра та Державної міграційної служби Дніпропетровської області, які є стейкхолдерами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Студенти ознайомилися з функціональними особливостями відповідних структур, побачивши роботу зсередини, та задали актуальні питання співробітникам відділів.

«Під час візиту здобувачі поспілкувалися з керівниками та працівниками державних установ, ознайомились із напрямками їхньої діяльності. Деякі навіть встигли визначитися із майбутнім місцем проходження практики або стажування, адже вона є невід’ємною складовою підготовки кваліфікованих спеціалістів у нашому закладі», – зазначив заступник директора з навчально-методичної роботи ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Максим Почтовий.