Спецкурс «Тактика дій малих тактичних груп із застосуванням броньованої техніки»

Для курсантів університету організовано тренінг із тактики дій малих тактичних груп на броньованій техніці. У тренінгу взяли участь досвідчені інструктори полку поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області та викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ тренувалися на полігоні із застосуванням броньованої техніки «Козак».

У ході тренінгу відпрацьовано:

• тактику посадки особового складу, висування, розгортання та спішування із зупинкою броньованої техніки й на ходу, вивчено актуальну штатну структуру відділення (розподіл на групи «Альфа», «Браво»);
  • зближення з противником розгортання в передбойовий та бойовий порядок;
  • тактику підходу до ворожих позицій та їх штурм;
  • перехід до оборони, зайняття кругової оборони, підготовка до ведення вогню, відбиття атаки ворога, пересування в залежності від характеру місцевості;
  • ведення оборонного бою під час виходу з бою і відходу;
  • дії в складі групи прикриття. порядок виходу з бою, напрямок та маршрути відходу;
  • елементи тактичної медицини (евакуація постраждалих), виклик допомоги.

Учасниками тренінгу відпрацьовувались ситуативні завдання, на основі бойового досвіду поліцейських полку поліції особливого призначення, набутого під час виконання завдань у складі зведеного загону ГУНП в Дніпропетровській області на деокупованих територіях.