Турбота та піклування: у ДДУВС зустрілися з курсантами пільгових категорій

Під час зустрічі проведено опитування курсантів з метою зʼясування нагальних проблем, а також визначення актуальних потреб пільгової категорії здобувачів вищої освіти.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи відділу кадрового забезпечення ДДУВС Наталія Карнаух провела зустріч із курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції з числа пільгових категорій.

Під час спілкування здобувачам вищої освіти надано інформацію про напрямки роботи відділення та можливість звернення до його фахівців з питань соціально-гуманітарного напрямку: житлових, а також питань щодо комфортних умов навчання та дозвілля.

За словами Наталії Карнаух, такі зустрічі планується провести зі здобувачами вищої освіти всіх факультетів та інститутів університету. Кожному здобувачеві вищої освіти з числа пільгових категорій буде приділена необхідна увага та запропонована відповідна допомога в разі необхідності.